Anonymous user
Cameo: Difference between revisions
→Table and Graph
imported>Larsonologist (stuff) |
|||
| Line 160: | Line 160: | ||
|73 | |73 | ||
|3.45 | |3.45 | ||
|- | |||
|7/1/2023 | |||
|$30 | |||
|80 | |||
|3.41 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
imported>Larsonologist (stuff) |
|||
| Line 160: | Line 160: | ||
|73 | |73 | ||
|3.45 | |3.45 | ||
|- | |||
|7/1/2023 | |||
|$30 | |||
|80 | |||
|3.41 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||